Novinky

Zajímá vás, co se děje ve světě bitcoinů? Hledáte aktuální informace ze světa bitcoinů? Jak se mění kurz bitcoinu? Co se bude dít s bitcoiny v budoucnu? Rady a tipy pro nákup a prodej bitcoinů. Vše na jednom místě.

  • Kam letos vystoupá bitcoin? 4.2.2017 Poslední dny se opět kurz bitcoinu vyšplhal přes 1000 dolarů za jeden bitcoin. Některé odhady tvrdí, že by se letos mohl bitcoin dostat přes hranici dvou tisíc dolarů. Jelikož je ale kurz bitcoinu hodně nestálý, a ještě před pár dny se pohyboval opět kolem 700 dolar za bitcoin, je otázkou, zda jsou tyto predikce správné.
  • Bitcoin peněženka 20.1.2017 Bitcoin peněženka BTCpay.cz – časté otázky Jak se přihlašovat do BTC Peněženky? Do peněženky se můžete přihlásit zadáním Vašich registračních údajů. Jak dlouho trvá založení účtu BTC Peněženky? Založení účtu je okamžitě po vaší registraci. Účet je vytvořen automaticky, takže se můžete ihned po registraci přihlásit. Jak dlouho trvá standardní platba z BTC Peněženky? Standardní platba je vyřízena do 72 hodin od ...
  • Bitcoin je již za více než 900 dolarů 18.1.2017 Bitcoin opět za posledních 24 hodin posílil o více než 70 dolarů na současných 908 dolarů za jeden bitcoin. Je to po několika dnech, kdy byl kurz bitcoinu kolem 800 dolarů za bitcoin, opět výraznější posílení kurzu bitcoinu.
  • Zastavil se propad bitcoinu? 13.1.2017 Po několika dnech propadu, se bitcoin opět začal vzpamatovávat a pomalu jde jeho kurz nahoru. Dnes se obchodoval kolem 810 USD za 1 bitcoin. Může to být známka opadnutí paniky z kontrol, které ohlásila Čínská národní banka a nebo je to pouze klid před bouří? Uvidíme další dny jak se bude kurz bitcoinu pohybovat.
  • Bitcoin – propad ceny 11.1.2017 Bitcoin se za posledních několik hodin propadl o více než 100 USD za jeden bitcoin. Způsobila to zpráva, že Čínská národní banka provádí kontrolu čínské směnárny OKcoin. Čelí podezření z praní špinavých peněz a nelegální manipulace s kurzem bitcoinu. Jakmile došlo k oznámení, bitcoin se začal propadat až na aktuální hodnotu 807 USD za jeden ...
  • Jak získat bitcoin? 7.1.2017 Chcete vědět jak získat bitcoin? Nechcete investovat vlastní peníze, protože se obáváte, že o ně můžete přijít? Máme pro vás řešení. Jak získat bitcoin se dozvíte v naší rubrice Bitcoiny zdarma.
  • Jakou peněženku na bitcoiny? 6.1.2017 Nevíte si rady s výběrem peněženky na bitcoiny? Neorientujete se v nich a máte strach, že o své bitcoiny přijdete? Vyzkoušejte naší Bezpečnou českou peněženku na bitcoiny BTCpay.cz. Třífázové ověření transakcí vám zaručí, že o své bitcoiny nepřijdete.
  • Propad bitcoinu o 30% 6.1.2017 Bitcoin se za poslední dva dny propadl o cca 30%. Způsobil to pravděpodobně vliv čínských investorů, kteří se před koncem roku snažili investovat do této kryptoměny.
  • Má smysl kupovat teď bitcoiny? 5.1.2017 Kdo loni v létě nakoupil kryptoměnu bitcoin, může si gratulovat. Jeho cena se totiž od té doby více než ztrojnásobila a podobný směr může nabrat i v roce 2017.
  • Bitcoin v Rusku získává postavení standardní měny 4.1.2017 Ještě před šesti měsíci ruská vláda chtěla obchodování s kryptoměnami postavit mimo zákon a zavést místo nich svou vlastní. Od takového záměru však postupně ustoupila a nyní dokonce tamní finanční správa řadí směnu bitcoinu a jeho alternativ na stejnou úroveň jako obchodování s devizami.