Peněženka na bitcoiny

Chcete bezpečnou peněženku na bitcoiny? Chcete mít jistotu, že o své bitcoiny nepřijdete? Zkuste naši bezpečnou českou peněženku BTCpay.cz
Výhodou této peněženky je její bezpečnost, kdy je trojím ověřením potvrzena každá transakce a každá transakce je ručně schvalována, aby nedošlo k odcizení bitcoinů. Registrace, příchozí platby i využívání bitcoinové peněženky je zdarma. Přístup ke svým bitcoinům máte 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Peněženka na bitcoiny BTCpay je výhradně českým projektem, podobnou peněženku provozujeme také na Slovensku.

Chcete-li vyzkoušet bitcoin peněženku, stačí se pouze registrovat na tomto odkazu BTCpay.cz. Následně vám bude zaslán e-mail s registračními údaji a údaji pro potvrzování plateb.
Peněženku můžete začít využívat ihned.

Časté otázky:

Je peněženka na bitcoiny bezpečná?

ANO! Využíváme unikátní třífázové zabezpečení pro každou transakci. Pro ověření transakce je potřeba znát unikátní text, který je vám zaslán společně s adresou peněženky po vaší registraci. Také je třeba mít funkční emailovou adresu (například e-mail od Google – Gmail).

Jak mohu zadat a potvrdit transakci bitcoinů?

Bitcoiny z peněženky je možné poslat na adresu jakékoliv jiné peněženky (takto můžete platit za zboží nebo služby), nebo na Váš účet na burze nebo ve směnárně (většinou je Vám po přihlášení se na burzu vygenerována unikátní adresa, kam se musí bitcoiny, které chcete investovat, zaslat).

Kdy mohu transakce zadávat?

Ke svým bitcoinům máte přístup neustále. 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Platím něco za vedení účtu?

Vedení účtu a příchozí transakce jsou zdarma, odchozí za malý poplatek. Poplatek za převod do jiné peněženky nebo na burzu je maximálně 10% z převáděné částky. Jde o poplatek za převod (schválení transakce). Minimální částka k převodu je 0.02 BTC resp. 0.2 BTC u expresní transakce.

Co je vlastně peněženka na bitcoin a jak funguje:

Bitcoinová peněženka je unikátní adresa, která náleží pouze vám. Jedná se o řetězec písmen a čísel, která jsou pro každou adresu jedinečné. Pro využívání peněženky na bitcoiny potřebujete znát tuto adresu a unikátní text, kterým se veškeré transakce s bitcoiny potvrzují. Jakmile chcete zadat transakci bitcoinů, stačí zadat tuto adresu bitcoinové peněženky jako odesílatele a adresu bitcoinové peněženky příjemce. Vyberete si typ platby (za jak dlouho chcete bitcoiny poslat) a odešlete požadavek. Přijde vám e-mail s potvrzením transakce bitcoinů, na který odpovíte a vaše bitcoiny jsou odeslány.